- Liczba poprzednich właścicieli2
- Zakaz prowadzenia pojazdówTak
- Rok modelowy2019
- Miesiąc produkcjilipiec 2019
- Pierwsza data uruchomienia w Szwecji2019-11-27
- Skrzynia biegówManualna
- Liczba miejsc0
- Kolorbiały
- Gwarancja na nowy samochódNie badano
- Gwarancja na uszkodzenia wagonuNie badano
- Roczna opłata podatkowa5591 SEK
- Moc silnika (diesel)150 KM (110 kW)
- Maksymalna masa ładunku0 kg
- Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (diesel)7,9 l/100 km
- Emisja CO2 (olej napędowy)209 g/km
- Ciężar użytkowy0 kg
- Waga podatkowa0 kg
- Całkowita masa pojazdu0 kg
- Długość4 904 mm
- Szerokość1 904 mm
- Wysokość2 300 mm
Inne informacje
- Sprzedawane w SzwecjiTak
- Można eksportowaćTak
- VAT podlegający odliczeniuNIE