Obiekt do naprawy
“Volkswagen Transporter z 2019 roku z silnikiem diesla. Wyposażony m.in. w hak holowniczy i napęd na cztery koła. Uwaga! Pojazd ma zakaz prowadzenia i z powodu wad pojazdu nie wszystkie urządzenia mogły zostać przetestowane pod kątem działania. Pojazd sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i musi być odholowany z obiektu. Nie można oczekiwać, że jakiekolwiek urządzenie będzie działać. Jest to bardzo zniszczony pojazd i zachęcamy do dokładnego zapoznania się z całością tekstu oraz zdjęciami uwag, aby uzyskać jasny obraz stanu pojazdu.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Transporter ma następujące specyfikacje:
2019
Rok modelowy
0 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Obiekt do naprawy
Komentarz
Obiekt linowy, awaria sprzęgła. Wzmacniacz nie może dostarczyć zasilania do akumulatora
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsskivor rostskadade, bör bytas. Bromsverkan ej testad
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Obiekt do naprawy
Komentarz
Brak kluczowego elementu. Nie można odczytać przebiegu, ostatni zarejestrowany przebieg 5715 km, 13.09.2022. Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Kluczowy element uszkodzony. Sprzęt nie był testowany
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Liczne uszkodzenia nadwozia, uszkodzenia lakieru i wgniecenia, liczne ślady rdzy, liczne uszkodzenia lakieru, nie można otworzyć prawych drzwi i tylnej klapy
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Wewnątrz kilka rys, plam i śladów pleśni
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Pierwsza opona w samochodzie, przebicie
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Reparationsobjekt
AC
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Tylne czujniki parkowania
Radio
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7265403
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.