“Pickup Volkswagen Transporter Double Cab z 2016 roku z silnikiem diesla. Wyposażony m.in. w wyposażenie warsztatowe, hak holowniczy i napęd na cztery koła. Uwaga! Samochód ma zakaz jazdy i uwagi, które należy omówić w warsztacie.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Transporter ma następujące specyfikacje:
2016
Rok modelowy
30 158 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany. Akumulator samochodu jest całkowicie rozładowany. Wymaga wspomagania, aby uruchomić. Zalecamy odbiór samochodu transportem
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsskivor och belägg bör bytas inom 6 månader
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Pęknięta przednia szyba w polu widzenia. Podgrzewacz paliwa z pilotem, niesprawny. Podgrzewacz paliwa z timerem, niesprawny. Ostrzega o awarii lampy. Zapala się kontrolka serwisowa. System Start/Stop niesprawny
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Zniszczona przednia szyba. Kilka wgnieceń i uszkodzeń lakieru, kilka plam rdzy, ślady poprzednich dekoracji. Samochód sygnalizuje, że maska jest otwarta, nawet gdy jest zamknięta. Tylnej klapy nie da się otworzyć. Możliwe pęknięcie sprężyny z przodu
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Wnętrze zużyte
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
7 mm
7 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
AC
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
Warsztaty inr.
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267492
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.