Obiekt do naprawy
“Volkswagen Transporter Pickup z 2018 roku z silnikiem diesla. Wyposażony między innymi w hak holowniczy. Uwaga! Z powodu usterek pojazdu, nie wszystkie urządzenia mogły zostać przetestowane funkcjonalnie. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i musi być odholowany z obiektu.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Transporter ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
16 326 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Obiekt do naprawy
Komentarz
Grzechotanie w komorze silnika. Wycie w komorze silnika. Silnik pracuje nierównomiernie. Zapalona kontrolka silnika. Świeca żarowa/kontrolka żarowa jest włączona. Sprzęgło głośno się załącza. Ze względu na dźwięk silnika i wszystkie kontrolki, zalecamy odbiór samochodu transportem
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor rostskadade, bör bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Obiekt do naprawy
Komentarz
Podgrzewacz paliwa z timerem, niesprawny. Ostrzega o awarii kontrolki. Świeci się kontrolka serwisowa. Pęknięta przednia szyba, niewidoczna. System Start/Stop niesprawny
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Kilka wgnieceń i uszkodzeń lakieru, kilka plam rdzy, nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Na platformie znajdują się osłony podwozia. Barierek bocznych nie można złożyć z powodu uszkodzonych uchwytów
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Zużyte wnętrze. Brudna podsufitka. Ślady pleśni. Nieprzyjemny zapach w samochodzie. Zniszczone elementy wnętrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
4 mm
4 mm
8 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Reparationsobjekt
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
AC
Udostępnij
7264370
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.