“Volkswagen Transporter Pickup z 2010 roku z silnikiem diesla. Wyposażony między innymi w 5 miejsc siedzących i hak holowniczy.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Transporter ma następujące specyfikacje:
2010
Rok modelowy
15 180 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Dźwig częściowo niesprawny. Wynik kontroli: 2 Niespełniony, z zaleceniem ponownej kontroli. Braki: 2 SKUTECZNOŚĆ HAMULCA POSTOJOWEGO (1.4) NIEWYSTARCZAJĄCA Uwagi: 2X ŚWIATŁO POZYCYJNE (4.2)
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas. Parkeringsbroms bromsverkan otillräcklig
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zwijacz tylnego środkowego pasa bezpieczeństwa niesprawny. Ogrzewanie postojowe z timerem niesprawne. Zepsute przyciski elektrycznego podnośnika. Radioodtwarzacz CD niesprawny. Zapalona kontrolka serwisowa. Osłona amortyzatorów z tyłu uszkodzona, osłona przegubu napędowego z przodu z prawej strony uszkodzona. Płyta ochronna układu wydechowego uszkodzona/pokryta lamówką. Układ wydechowy, przewód elastyczny uszkodzony/pokryty frędzlami. Ogrzewanie fotela kierowcy niesprawne. Prawe przednie światło postojowe niesprawne. Brak ostrza kluczyka, 1 kluczyk. Wskaźnik temperatury zewnętrznej niesprawny. Podpory sprawne. Dźwig częściowo niesprawny, można go obracać i podnosić/opuszczać, ale nie można go wysunąć. Nie można otworzyć tylnej klapy
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
W kierunkowskazach na lewym przednim błotniku znajduje się skroplona para wodna, kilka odprysków kamieni, pęknięcia w drzwiach, wgniecenia i rysy, nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych części plastikowych, kilka plam rdzy, ślady poprzednich dekoracji, kilka uszkodzeń lakieru
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Zużyte wnętrze. Kilka luźnych/uszkodzonych detali wnętrza. Kilka rys, plam i śladów wewnątrz. Zużyte wnętrze. Uszkodzona tapicerka z przodu po lewej stronie. Ślady poprzedniego wyposażenia
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
6 mm
7 mm
6 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
8 mm
8 mm
5 mm
8 mm
17" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
5-sits, kran, Drag
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267386
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.