Obniżona cena
139 800 SEK
“A 2013 Volkswagen Tiguan 2.0 TFSI 4MOTION combines sporty petrol performance with all-wheel drive and a spacious SUV body. The engine provides strong response and a road-winning feel, while the 4MOTION system provides confidence and grip in all weathers. The interior is comfortable with good visibility and a driver-oriented layout, and the cargo space is generous.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Tiguan ma następujące specyfikacje:
2013
Rok modelowy
8 872 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak klucza do belek ładunkowych. Spryskiwacz tylnej szyby niewystarczający, dysza prawdopodobnie zatkana
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Rdza powierzchniowa, wgniecenie maski. Samochód częściowo ponownie lakierowany. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Nieprawidłowo dopasowany przewód. Klapka wlewu paliwa nie daje się zamknąć
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Zagłówek uszkodzony/brakujący z tyłu. Kierownica zużyta. Podsufitka brudna. Nieprawidłowy montaż panelu na wewnętrznym słupku A po stronie kierowcy
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi samochodu są podparte krawędziami. Suche pęknięcia w 4 oponach zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
16" Aluminiowa obręcz
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Sport & Style GPS Kamera
Aktywny asystent parkowania
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Wejście AUX
Kamera cofania
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
łuki załadunkowe
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7263462
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.