Volkswagen Taigo

1.5 TSI, R-Line
2022/142 270 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
106 000 SEK
Wiodąca oferta w euro9 880 EUR
Z kredytem samochodowym od903 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym210 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

23 sty, 09:30

Najważniejsze informacje

Volkswagen Taigo z 2022 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowym. Wyposażony m.in. w systemy asystujące i adaptacyjny tempomat. Samochód nie musi być rejestrowany do września przyszłego roku.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Taigo ma następujące specyfikacje:

2022

Rok modelowy

14 227 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas inom 6 månader

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Uszkodzony grill. Uszkodzony przedni zderzak. Zaparowanie prawego tylnego światła. Uszkodzony tylny zderzak. Ślady poprzednich dekoracji. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Brak plastikowej osłony ramienia tylnej wycieraczki. Matowe paski dekoracyjne. Klamka drzwi kierowcy blokuje się w pozycji otwartej

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Uszkodzone elementy wnętrza. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie. Wnętrze z kilkoma rysami, plamami i śladami. Niektóre luźne/uszkodzone elementy wnętrza

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    17" Aluminiowa obręcz

  • 2 mmErrorFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    ErrorFilledIcon2 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

R-Line

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyJTF29U
  • Rok modelowy2022
  • Miesiąc produkcjimarzec 2022
  • Odczyt licznika142 270 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVGZZZCSZNY030241
  • Moc silnika (benzyna)150 KM (110 kW)
  • Maksymalna masa ładunku421 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,1 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)116 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt