“Volkswagen Taigo z 2022 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem benzynowym. Wyposażony m.in. w systemy asystujące i adaptacyjny tempomat. Samochód nie musi być rejestrowany do września przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Taigo ma następujące specyfikacje:
2022
Rok modelowy
14 227 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas inom 6 månader
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Uszkodzony grill. Uszkodzony przedni zderzak. Zaparowanie prawego tylnego światła. Uszkodzony tylny zderzak. Ślady poprzednich dekoracji. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych. Brak plastikowej osłony ramienia tylnej wycieraczki. Matowe paski dekoracyjne. Klamka drzwi kierowcy blokuje się w pozycji otwartej
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Uszkodzone elementy wnętrza. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie. Wnętrze z kilkoma rysami, plamami i śladami. Niektóre luźne/uszkodzone elementy wnętrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
5 mm
6 mm
5 mm
17" Aluminiowa obręcz
2 mm
6 mm
6 mm
2 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
R-Line
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Autohamowanie
Bluetooth
Czujniki martwego pola
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Reflektory LED
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266064
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.