“Volkswagen Sharan z 2013 roku z silnikiem Diesla. Dobrze wyposażony, m.in. w GPS, otwierany panoramiczny dach, systemy asystujące, hak holowniczy i napęd na cztery koła. Niedawno poddany przeglądowi i nie wymaga przeglądu aż do marca przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Sharan ma następujące specyfikacje:
2013
Rok modelowy
18 924 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wibracje pedału sprzęgła. Hałas w sprzęgle/kole zamachowym. Sprzęgło załącza się głośno. Grzechotanie w komorze silnika. Wilgotny olej. Powolna zmiana biegów. Silne wibracje silnika, słabe mocowania silnika
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Ogrzewanie postojowe z pilotem, pilot niesprawny. Prawe lusterko elektryczne niesprawne. Ostrzega o awarii lampy. Serwis wkrótce. Czujnik parkowania niesprawny. Czujnik cofania niesprawny, kontrolka Active Cornering Light jest włączona, Aktywne doświetlanie zakrętów niesprawne, Klosz lewego reflektora, zużyty. Klosz prawego reflektora, zużyty. Otwierany dach panoramiczny, zaczepy
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Rdza powierzchniowa na masce. Rysy na masce. Odpryski od kamieni na przedniej szybie w polu widzenia. Rdza powierzchniowa na dachu. Samochód ma rysy od polerowania, liczne uszkodzenia lakieru, liczne ślady rdzy, liczne odpryski od kamieni, odpryski od drzwi, wgniecenia i rysy
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze posiada liczne rysy, plamy i ślady
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
16" Aluminiowa obręcz
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Oświetlenie kosza
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Światło ksenonowe
Otwierany dach panoramiczny
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267283
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.