“Ten VW Sharan z 2011 roku to przestronny i praktyczny samochód rodzinny z dużą ilością miejsca, elastycznymi rozwiązaniami siedzeń i komfortowym doświadczeniem jazdy. Samochód dla tych, którzy chcą bezpiecznego pojazdu codziennego, z przestrzenią dla rodziny i ładunku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Sharan ma następujące specyfikacje:
2011
Rok modelowy
19 725 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zwijacz pasa bezpieczeństwa, dodatkowy rząd, lewy, niesprawny. Zwijacz pasa bezpieczeństwa, tylny, prawy, niesprawny. Serwis wkrótce. Osłona przeciwkurzowa amortyzatora tylnego prawego, uszkodzona. Osłona przeciwkurzowa amortyzatora tylnego lewego, uszkodzona. Układ wydechowy uszkodzony. Kierownica jest krzywa. Obudowa wskaźnika, uszkodzona/pęknięta. Zwijacz fotela pasażera, niesprawny. Szkło reflektora, prawe, matowe. Szkło reflektora, lewe, matowe. Nieaktualne mapy w GPS-ie
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Zła zbieżność. Odpryski na przedniej szybie. Liczne odpryski, pęknięcia w drzwiach, wgniecenia i rysy, liczne plamy rdzy, luźna plastikowa osłona pod samochodem
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Niektóre luźne/uszkodzone elementy wnętrza. Tapicerka jest brudna. Tapicerka z przodu po lewej stronie uszkodzona
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi w samochodzie są podparte krawędziami. Widoczne są kordy na 3 oponach zapasowych. Para opon zapasowych, zużyta po przekątnej. Otarcia na felgach opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
5 mm
5 mm
4 mm
16" Aluminiowa obręcz
4 mm
3 mm
4 mm
4 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
GPS
ISOFIX z tyłu
Oświetlenie kosza
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Bluetooth
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266562
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.