“Siedmiosobowy Volkswagen Sharan z 2011 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem Diesla. Dobrze wyposażony w takie funkcje jak GPS, kamera tylna, otwierany dach panoramiczny i systemy asystujące.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Sharan ma następujące specyfikacje:
2011
Rok modelowy
24 775 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju ze skrzyni biegów. Hałas z koła zamachowego
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Ostrzega o awarii lampy. Kamera cofania pokazuje słaby obraz, zapala się kontrolka aktywnego doświetlania zakrętów, matowe szkło reflektora. Lampa w lewej przedniej osłonie przeciwsłonecznej niesprawna. Całe oświetlenie sufitowe zostało wymienione na niebieskie diody. Wynik kontroli: 2X zatwierdzone 12.01.2026 - z uwagą: 2X ŚWIATŁA MIJANIA (4.1.1) ZBYT NISKO USTAWIONE PO OBU STRONACH
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Gumowa listwa uszkodziła lewe przednie drzwi. Kilka plam rdzy, porysowana lewa tylna szyba. Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Zniszczona tapicerka z przodu po lewej stronie. Luźne elementy wnętrza. Uszkodzone elementy wnętrza. Ekran prywatności nie jest dołączony
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
6 mm
4 mm
6 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
7-sits Panorama
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Wejście AUX
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Oświetlenie kosza
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Światło ksenonowe
Otwierany dach panoramiczny
Aktywny asystent parkowania
Udostępnij
7266091
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.