“Volkswagen Polo z 2014 roku z silnikiem benzynowym oferuje płynne i łatwe w prowadzeniu wrażenia, które doskonale sprawdzają się w ruchu miejskim. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że samochód jest łatwy do zaparkowania i manewrowania. Wnętrze jest praktycznie zaprojektowane z dobrym komfortem jak na swoje rozmiary. Niezawodny hatchback, który łączy prostotę, funkcjonalność i niskie koszty eksploatacji.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Polo ma następujące specyfikacje:
2014
Rok modelowy
14 900 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Brak maty izolacyjnej pod maską. Uszkodzony skraplacz
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Układ wydechowy, uszkodzona/pokryta szwem rura elastyczna. Hałas z przedniej części podwozia nie jest zlokalizowany. Zużyte pióra wycieraczek z przodu. Sporadyczny hałas wentylatora/silnika wentylatora w kabinie pasażerskiej. Hałas z tylnej wycieraczki
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Najlepszy stan
Komentarz
Kilka plam rdzy,
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Kilka uszkodzonych detali wnętrza. Wygięta uszczelka
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Zdarte felgi pod koła zapasowe, Suche pęknięcia w 2 kołach zapasowych, Różne marki na kołach zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
14" Obręcz z blachy stalowej
3 mm
6 mm
4 mm
6 mm
15" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
AC
Udostępnij
7266347
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.