Volkswagen Polo

1.4 5dr
2014/149 000 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena wywoławcza z VATem
30 000 SEK
Z kredytem samochodowym od256 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym70 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

18 sty, 19:44

Stała cena
Stała cena z VATem
65 000 SEK
Z kredytem samochodowym od554 SEK / miesiąc
Stała cena w euro6 080 EUR
Cena w salonie samochodowym70 000 SEK

Cena stała zamyka się o godz:

16 sty, 19:40

Najważniejsze informacje

Volkswagen Polo z 2014 roku z silnikiem benzynowym oferuje płynne i łatwe w prowadzeniu wrażenia, które doskonale sprawdzają się w ruchu miejskim. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że samochód jest łatwy do zaparkowania i manewrowania. Wnętrze jest praktycznie zaprojektowane z dobrym komfortem jak na swoje rozmiary. Niezawodny hatchback, który łączy prostotę, funkcjonalność i niskie koszty eksploatacji.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Polo ma następujące specyfikacje:

2014

Rok modelowy

14 900 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Brak maty izolacyjnej pod maską. Uszkodzony skraplacz

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Układ wydechowy, uszkodzona/pokryta szwem rura elastyczna. Hałas z przedniej części podwozia nie jest zlokalizowany. Zużyte pióra wycieraczek z przodu. Sporadyczny hałas wentylatora/silnika wentylatora w kabinie pasażerskiej. Hałas z tylnej wycieraczki

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

StarIcon

Najlepszy stan

Komentarz

Kilka plam rdzy,

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

StarIcon

Najlepszy stan

Komentarz

Kilka uszkodzonych detali wnętrza. Wygięta uszczelka

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Zdarte felgi pod koła zapasowe, Suche pęknięcia w 2 kołach zapasowych, Różne marki na kołach zapasowych

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    4 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    14" Obręcz z blachy stalowej

  • 3 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    15" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli5
  • Numer rejestracyjnyDEZ933
  • Rok modelowy2014
  • Miesiąc produkcjiluty 2014
  • Odczyt licznika149 000 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVWZZZ6RZEY227592
  • Moc silnika (benzyna)86 KM (63 kW)
  • Maksymalna masa ładunku480 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)5,9 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)139 g/km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt