Volkswagen Passat

1.4 TSI EcoFuel Variant
2012/175 380 km/Benzyna/metan/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
0 SEK
Cena w salonie samochodowym65 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

19 Jan., 17:36

Najważniejsze informacje

Volkswagen Passat kombi z 2012 roku z silnikiem benzynowym/gazowym. Praktyczny rodzinny kombi.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Passat ma następujące specyfikacje:

2012

Rok modelowy

17 538 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Mniejsze wycieki oleju

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wkrótce do serwisu. Kierownica jest krzywa. Zwijacz fotela pasażera niesprawny. Zwijacz fotela kierowcy niesprawny. Szkiełko reflektora lewego, matowe. Szkiełko reflektora prawego, matowe. Oba przednie drzwi otwierają się powoli

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Uszkodzony lewy próg, Uszkodzony tylny zderzak. Korek wlewu paliwa, uszkodzony prawy tylny błotnik, Kilka odprysków kamieni, pęknięcia w drzwiach, wgniecenia i rysy, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, Samochód częściowo ponownie lakierowany. Kilka ognisk rdzy

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Brakuje detali wnętrza z tyłu. Kilka rys na kierownicy. Brak detali wnętrza z przodu. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie. Detale wnętrza są uszkodzone

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Para opon przednich, zużytych po przekątnej. Para opon tylnych, zużytych po przekątnej. Felgi na krawędzi samochodu podparte. Suche pęknięcia w 4 oponach zapasowych, Otarcia felg opon zapasowych, Para opon zapasowych, zużytych po przekątnej. Brak zaślepki koła zapasowego

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 3 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    ErrorFilledIcon2 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

  • Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania

  • Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli7
  • Numer rejestracyjnyMDW580
  • Rok modelowy2012
  • Miesiąc produkcjiNovember 2011
  • Odczyt licznika175 380 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVWZZZ3CZCE095715
  • Moc silnika (benzyna)150 KM (110 kW)
  • Moc silnika (gaz)150 KM (110 kW)
  • Maksymalna masa ładunku524 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)6,9 l/100 km

Obiekt

Arboga

Adres:

Besiktningsgatan 2

73248 Arboga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt