“Volkswagen Passat kombi z 2012 roku z silnikiem benzynowym/gazowym. Praktyczny rodzinny kombi.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Passat ma następujące specyfikacje:
2012
Rok modelowy
17 538 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Mniejsze wycieki oleju
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Wkrótce do serwisu. Kierownica jest krzywa. Zwijacz fotela pasażera niesprawny. Zwijacz fotela kierowcy niesprawny. Szkiełko reflektora lewego, matowe. Szkiełko reflektora prawego, matowe. Oba przednie drzwi otwierają się powoli
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzony lewy próg, Uszkodzony tylny zderzak. Korek wlewu paliwa, uszkodzony prawy tylny błotnik, Kilka odprysków kamieni, pęknięcia w drzwiach, wgniecenia i rysy, Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, Samochód częściowo ponownie lakierowany. Kilka ognisk rdzy
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Brakuje detali wnętrza z tyłu. Kilka rys na kierownicy. Brak detali wnętrza z przodu. Tapicerka uszkodzona z przodu po lewej stronie. Detale wnętrza są uszkodzone
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Para opon przednich, zużytych po przekątnej. Para opon tylnych, zużytych po przekątnej. Felgi na krawędzi samochodu podparte. Suche pęknięcia w 4 oponach zapasowych, Otarcia felg opon zapasowych, Para opon zapasowych, zużytych po przekątnej. Brak zaślepki koła zapasowego
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
4 mm
4 mm
5 mm
16" Aluminiowa obręcz
3 mm
4 mm
2 mm
3 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Wejście AUX
CD stereo
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
AC
Udostępnij
7266275
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.