“Volkswagen LT 35 z 2001 roku z silnikiem diesla. Wyposażony między innymi w wystrój warsztatowy i hak holowniczy. To jest zużyty samochód i zachęcamy do dokładnego zapoznania się z całym tekstem i zdjęciami uwag, aby uzyskać jasny obraz stanu samochodu.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen LT 35 ma następujące specyfikacje:
2001
Rok modelowy
27 342 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany. Sprzęgło się ślizga. Niewielki wyciek oleju. Trudno uruchomić samochód
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Książka serwisowa dostępna z historią serwisową, ale bez pieczątki warsztatowej. Historia serwisowa niekompletna. Pęknięta przednia szyba, której nie widać. Zardzewiały układ wydechowy. Niesprawny tempomat, niesprawne ogrzewanie fotela kierowcy. Centralny zamek nie działa. Zapalona kontrolka
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Uszkodzone tylne światło po lewej stronie. Kilka wgnieceń/pęknięć w drzwiach, kilka plam rdzy, samochód ma matowy lakier, ślady poprzednich dekoracji
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Uszkodzone elementy wnętrza. Tapicerka uszkodzona
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak kolców w oponach zimowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Verkstadsinredning
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Warsztaty inr.
Lusterka elektryczne
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266400
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.