“This ID.4 GTX is an electric car that combines a sporty and stable driving experience with modern technology and confident design. It provides spacious comfort and smart functionality that makes every journey both safe and inspiring. Newly inspected and does not need to be inspected until August 2027.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen ID.4 ma następujące specyfikacje:
2022
Rok modelowy
10 312 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym przedziale cenowym często zdarzają się droższe naprawy. W komorze silnika czasami widoczne są ślady oleju.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Pęknięta przednia szyba w polu widzenia
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
4 mm
6 mm
4 mm
19" Aluminiowa obręcz
3 mm
7 mm
3 mm
7 mm
20" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Komfort Plus Design Drag
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
Komputer pokładowy
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Adaptacyjny tempomat
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Elektryczny fotel pasażera
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Pakiet pomocy
Pompa ciepła
Pakiet stylistyczny nadwozia
Pakiet Komfort Plus
Integracja ze smartfonem
4WD
Udostępnij
7265344
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.