“Volkswagen Golf TGI z 2018 roku z silnikiem benzynowo-gazowym oferuje oszczędną i płynna jazdę zarówno w mieście, jak i na drodze ekspresowej. Jest wyposażony w GPS i adaptacyjny tempomat, co sprawia, że jazda jest łatwiejsza i bardziej komfortowa. Wnętrze jest nowoczesne, praktyczne i dobrze przemyślane, zapewniając wygodę zarówno kierowcy, jak i pasażerom. Samochód został niedawno zbadany i nie musi być ponownie badany przed styczniem w przyszłym roku.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
5 128 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Vibrerar vid inbromsning
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Elektryczny podnośnik szyby przedniej lewej niesprawny. Uszkodzone sterowanie lusterkami elektrycznymi. System Start/Stop niesprawny. Szyba w drzwiach kierowcy opuszcza się, ale nie podnosi
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Kilka uszkodzeń lakieru. Ślady wcześniejszych dekoracji. Kilka plam rdzy
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Zniszczone wnętrze. Ślady szkodników w samochodzie. Nieprzyjemny zapach
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na feldze
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
5 mm
5 mm
16" Aluminiowa obręcz
5 mm
6 mm
6 mm
6 mm
16" Bez obręczy
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
GPS
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Wejście AUX
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Radio
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266508
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.