“Ten nowo serwisowany Golf to łatwy w prowadzeniu i wydajny samochód, oferujący płynny komfort codziennego użytkowania i niskie zużycie. Łączy klasyczny design z nowoczesną technologią i komfortowym odczuciem, które sprawia, że każda podróż jest zarówno prosta, jak i inspirująca.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:
2019
Rok modelowy
12 582 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie. Kilka ognisk rdzy. Drobne pęknięcia w lampie kierunkowskazu po lewej stronie. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, uszkodzony emblemat na tylnej klapie
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Ślady poprzedniego sprzętu
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Różne marki opon zimowych. Suche pęknięcia w 4 oponach zapasowych. Para opon zapasowych zużyta po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
5 mm
3 mm
5 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
3 mm
4 mm
3 mm
4 mm
16" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Backkamera
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Wejście AUX
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
ISOFIX z tyłu
Funkcja start/stop
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Ogrzewanie kierownicy
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267611
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.