Volkswagen Golf

A5 Plus 1.4 TSI
2009/146 970 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
0 SEK
Cena w salonie samochodowym53 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

20 sty, 20:00

Stała cena
Stała cena z VATem
51 000 SEK
Z kredytem samochodowym od435 SEK / miesiąc
Stała cena w euro4 760 EUR
Cena w salonie samochodowym53 000 SEK

Cena stała zamyka się o godz:

18 sty, 19:56

Najważniejsze informacje

Volkswagen Golf z 2009 roku w wersji hatchback z silnikiem benzynowym. Wyposażony m.in. w hak holowniczy. Nowo zbadany i nie musi być badany aż do stycznia przyszłego roku.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Golf ma następujące specyfikacje:

2009

Rok modelowy

14 697 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Świeci się kontrolka serwisowa. Prędkość wentylatora klimatyzacji działa tylko w pozycji 4

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Odpryski na przedniej szybie poza polem widzenia. Uszkodzenie prawego progu. Kilka odprysków, pęknięcia w drzwiach, wgniecenia, uszkodzenia lakieru i rysy, kilka ognisk rdzy. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Tapicerka brudna z przodu

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Zdrapane felgi do opon zapasowych

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    16" Obręcz z blachy stalowej

  • 4 mmCheckFilledIcon

    8 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • łuki załadunkowe

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli7
  • Numer rejestracyjnyEUT900
  • Rok modelowy2009
  • Miesiąc produkcjiczerwiec 2008
  • Odczyt licznika146 970 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWVWZZZ1KZ9W810572
  • Moc silnika (benzyna)160 KM (118 kW)
  • Maksymalna masa ładunku530 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)6,8 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)159 g/km

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt