“Volkswagen Crafter z 2021 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem elektrycznym. Wyposażony m.in. w kamerę cofania. Samochód nie musi być badany do listopada przyszłego roku.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Crafter ma następujące specyfikacje:
2021
Rok modelowy
3 573 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Stanu akumulatora nie udało się określić – często dlatego, że samochód jest nowy lub producent nie zezwala na dostęp do danych. Samochód przeszedł standardową jazdę próbną, został naładowany i sprawdzony.
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Bromsar bak luktar bränt samt blir varmare än normalt
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Oznacza, że samochód można pozostawić wyłącznie w pozycji P
Technologia jest w pełni funkcjonalna.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Brak emblematu na klapie bagażnika. Kilka wgnieceń/pęknięć na drzwiach. Nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, kilka uszkodzeń lakieru. Prawe drzwi nie otwierają się
Kilka odprysków kamieni i sporadyczne stukanie drzwiami jest normalne. Zdarzają się zarysowania na felgach.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wewnątrz kilka rys, plam i śladów. Uszkodzone elementy wnętrza
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
5 mm
6 mm
5 mm
6 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Klimatyzacja
Reflektory LED
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7265573
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.