Volkswagen Crafter

E-Crafter 35 Skåp
2021/44 340 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Cena wywoławcza z VATem
45 000 SEK
Z kredytem samochodowym od383 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym180 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

15 sty, 09:50

Najważniejsze informacje

Volkswagen Crafter z 2021 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem elektrycznym. Wyposażony m.in. w kamerę do parkowania. To jest zużyty pojazd i zachęcamy Cię do dokładnego zapoznania się z całym tekstem i zdjęciami z inspekcji, aby uzyskać jasny obraz stanu pojazdu.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Crafter ma następujące specyfikacje:

2021

Rok modelowy

4 434 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wyjące łożyska podczas jazdy ze stałą prędkością i hamulcem silnikowym (silnikiem elektrycznym?). Podczas ruszania należy trzymać hamulec i jednocześnie wcisnąć pedał gazu, w przeciwnym razie samochód zatrzyma się w pozycji P. Samochód jest w trakcie przeglądu

Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka serwisowa. Czujnik biegu wstecznego niesprawny, czujnik biegu wstecznego wciśnięty, zużyte pióra wycieraczek przednich. Klapa bagażnika otwiera się i zamyka powoli

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Brak emblematu na klapie bagażnika. Uszkodzenie lakieru lewego przedniego stopnia, uszkodzenie nadwozia lewego tylnego błotnika, uszkodzenie lewego progu, uszkodzenie tylnego zderzaka. Uszkodzony tylny czujnik. Nieprawidłowe mocowanie tylnego zderzaka. Uszkodzony odblask tylnego zderzaka. Uszkodzenie nadwozia prawego progu, pęknięcie w lewej tylnej lampie. Ślady poprzednich dekoracji

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Przestrzeń ładunkowa, liczne otarcia, plamy i wgniecenia. Wnętrze uszkodzone. Tapicerka uszkodzona po lewej stronie. Tapicerka brudna

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    7 mmCheckFilledIcon

    9 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon9 mm

    16" Obręcz z blachy stalowej

  • 5 mmCheckFilledIcon

    9 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    16" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • blokady alkoholowe

  • Integracja ze smartfonem

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyGFF48F
  • Rok modelowy2021
  • Miesiąc produkcjiwrzesień 2020
  • Odczyt licznika44 340 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWV1ZZZSYZM9011231
  • Moc silnika (energia elektryczna)136 KM (100 kW)
  • Maksymalna masa ładunku894 kg
  • Zakres WLTP114 km
  • Zasięg w mieście WLTP156 km

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt