“Volkswagen Crafter z 2021 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem elektrycznym. Wyposażony m.in. w kamerę do parkowania. To jest zużyty pojazd i zachęcamy Cię do dokładnego zapoznania się z całym tekstem i zdjęciami z inspekcji, aby uzyskać jasny obraz stanu pojazdu.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Crafter ma następujące specyfikacje:
2021
Rok modelowy
4 434 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyjące łożyska podczas jazdy ze stałą prędkością i hamulcem silnikowym (silnikiem elektrycznym?). Podczas ruszania należy trzymać hamulec i jednocześnie wcisnąć pedał gazu, w przeciwnym razie samochód zatrzyma się w pozycji P. Samochód jest w trakcie przeglądu
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka serwisowa. Czujnik biegu wstecznego niesprawny, czujnik biegu wstecznego wciśnięty, zużyte pióra wycieraczek przednich. Klapa bagażnika otwiera się i zamyka powoli
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Brak emblematu na klapie bagażnika. Uszkodzenie lakieru lewego przedniego stopnia, uszkodzenie nadwozia lewego tylnego błotnika, uszkodzenie lewego progu, uszkodzenie tylnego zderzaka. Uszkodzony tylny czujnik. Nieprawidłowe mocowanie tylnego zderzaka. Uszkodzony odblask tylnego zderzaka. Uszkodzenie nadwozia prawego progu, pęknięcie w lewej tylnej lampie. Ślady poprzednich dekoracji
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Przestrzeń ładunkowa, liczne otarcia, plamy i wgniecenia. Wnętrze uszkodzone. Tapicerka uszkodzona po lewej stronie. Tapicerka brudna
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
9 mm
7 mm
9 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
5 mm
9 mm
6 mm
6 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
Klimatyzacja
Reflektory LED
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Integracja ze smartfonem
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Udostępnij
7264427
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.