Volkswagen Caddy MPV

Caddy Maxi Life 2.0 EcoFuel
2015/65 970 km/Metan/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Cena wywoławcza z VATem
50 000 SEK
Z kredytem samochodowym od426 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym125 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

14 sty, 09:18

Najważniejsze informacje

A Volkswagen Caddy Maxi Life from 2015 with a gas engine. Equipped with, among other things, a towbar.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Caddy MPV ma następujące specyfikacje:

2015

Rok modelowy

6 597 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Tykanie silnika. Głośniejszy niż zwykle dźwięk wydechu. Wynik kontroli: 2 Niezaliczone, z zaleceniem ponownej kontroli. 23.01.2026. Braki: 2 DRZWI (6.2.3) TYLNE PRAWE NIE MOGĄ BYĆ OTWORZONE

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Hałas z prawego przedniego podnośnika elektrycznego. Zapalona kontrolka ciśnienia w oponach. Jedna kontrolka tablicy rejestracyjnej jest włączona

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Ślady poprzednich dekoracji, kilka plam rdzy, kilka wgnieceń, odpryski na drzwiach, odpryski od kamieni, zarysowania i uszkodzenia lakieru. Uszkodzona plastikowa osłona pod samochodem. Prawych tylnych drzwi nie da się otworzyć. Wbity brud w lakier

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma kilka rys, plam i otarć. W przestrzeni bagażowej występują plamy, wgniecenia i otarcia. Ekran chroniący przed wzrokiem ciekawskich nie jest wliczony w cenę

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    8 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon8 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    16" Obręcz z blachy stalowej

  • 6 mmCheckFilledIcon

    2 mmErrorFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    ErrorFilledIcon2 mm

    16" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyCLP972
  • Rok modelowy2015
  • Miesiąc produkcjisierpień 2014
  • Odczyt licznika65 970 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWV2ZZZ2KZFX034814
  • Moc silnika (gaz)109 KM (80 kW)
  • Maksymalna masa ładunku544 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (gaz)8,8 km/100 km
  • Emisje CO2 (gaz)157 g/km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt