Volkswagen Caddy MPV

Caddy Maxi Life 1.4 TGI, 7-sits
2020/161 300 km/Metan/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
72 000 SEK
Wiodąca oferta w euro6 850 EUR
Z kredytem samochodowym od614 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym150 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

4 lut, 10:15

Najważniejsze informacje

Volkswagen Caddy Maxi Life z 2020 roku z silnikiem gazowym. Wyposażony m.in. w 7 miejsc siedzących i kamerę tylną.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Caddy MPV ma następujące specyfikacje:

2020

Rok modelowy

16 130 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Autobroms varningslampa lyser

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Kamera cofania pokazuje słaby obraz. Zaparowany lewy reflektor. Serwis wkrótce. Zapalona kontrolka automatycznego hamulca. Wibracje z tyłu. Wycieraczka tylnej szyby nie działa. Kierownica jest krzywa. Piszczenie z wylotu powietrza

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Brak plastikowej osłony pod silnikiem, kilka plam rdzy

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Ekran prywatności nie jest dołączony

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak kolców w oponach zimowych. Para tylnych opon, zużyta po przekątnej

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    4 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    16" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

7-sits

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyENE36K
  • Rok modelowy2020
  • Miesiąc produkcjimarzec 2020
  • Odczyt licznika161 300 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWV2ZZZ2KZLX098159
  • Moc silnika (gaz)110 KM (81 kW)
  • Maksymalna masa ładunku556 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (gaz)7,1 km/100 km
  • Emisje CO2 (gaz)127 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt