“Volkswagen Caddy pojazd transportowy z 2023 roku z automatyczną skrzynią biegów i silnikiem Diesla. Wyposażony między innymi w system bezkluczykowego uruchamiania i systemy wspomagające. Niedawno sprawdzony i nie wymaga przeglądu aż do listopada przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Caddy ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
22 760 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka silnika. Ostrzega o błędach w układzie napędowym
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Przedni asystent nie działa
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Grill jest uszkodzony. Tablica rejestracyjna uszkodzona. Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Szyba przednia zużyta. Uszkodzone lewe przednie drzwi. Uszkodzony lewy tylny błotnik. Brak szpilek w oponach zimowych. Kilka odprysków od kamieni, odprysków na drzwiach i zarysowań
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wewnątrz kilka rys, plam i śladów
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
4 mm
6 mm
5 mm
6 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Czujniki cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
Komputer pokładowy
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Ogrzewanie postojowe z pilotem zdalnego sterowania
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266348
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.