“Volkswagen Caddy z 2018 roku z silnikiem wysokoprężnym. Wyposażony m.in. w hak holowniczy i napęd na cztery koła.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Caddy ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
14 774 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Uszkodzony kondensator. Nowy akumulator. Nie przetestowano z powodu zużytych hamulców, które stanowią zagrożenie dla ruchu drogowego. Wynik kontroli: 2 Niespełniający normy z nakazem ponownej kontroli. 2026-02-16 Niedociągnięcia: 2 ROZKŁAD SIŁY HAMOWANIA HAMULCA ROBOCZEGO (1.2.1) NIERÓWNA DZIAŁANIE HAMULCA NA PIERWSZEJ OŚ POJAZDU 2 WSKAŹNIK BŁĘDU ELEKTRONIKI SILNIKA (8.2.1.1) OSTRZEGA O BŁĘDZIE SYSTEMU 2 TARCZA HAMULCA ROBOCZEGO (1.1.14) USZKODZONA PRZÓD, OBIE STRONY
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Bromsskivor fram är utslitna, medför trafikfara
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Ślady poprzedniego wyposażenia na zewnątrz, Ślady poprzednich dekoracji, Kilka plam rdzy, Kilka odprysków kamieni i zarysowań
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma kilka rys, plam i śladów. Niektóre luźne/uszkodzone elementy wnętrza. Tapicerka z przodu po lewej stronie uszkodzona. Ślady poprzedniego wyposażenia
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
16" Obręcz z blachy stalowej
6 mm
4 mm
6 mm
4 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Dragkrok
AC
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Bluetooth
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
łuki załadunkowe
Tylne czujniki parkowania
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7265917
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.