Obiekt do naprawy
“Volkswagen Caddy z 2007 roku z silnikiem diesla. Wyposażony między innymi w hak holowniczy i wyposażenie warsztatowe. Nowo przebadany i nie musi być badany aż do marca przyszłego roku. UWAGA! Z powodu niedociągnięć w samochodzie nie wszystkie urządzenia mogły zostać przetestowane. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i musi być odholowany z zakładu.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Caddy ma następujące specyfikacje:
2007
Rok modelowy
22 331 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Obiekt do naprawy
Komentarz
Nie przetestowano z powodu zatarcia hamulców. Brak plastikowych elementów w komorze silnika. Silnik pracuje nierównomiernie. Niewielki wyciek oleju. Sprzęgło załącza się wysoko. Wyciek płynu chłodzącego
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Parkeringsbromsen kärvar, Broms vänster bak, anliggande. Rost på bromsskivor fram och bak. Vibrerar vid inbromsning. Ojämn bromsverkan bak
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Obiekt do naprawy
Komentarz
Zamek zdalny nie działa. Alcolock, niesprawny. Błąd pikseli na wyświetlaczu alcolocka. Alcolock, minął termin serwisowania, wskazuje na konieczność przeglądu. Kontrolka serwisowa jest zapalona. Luźne przednie prawe i lewe wahacze, zamek lewy, zablokowany. Zamek tylny, uszkodzony. Centralny zamek nie działa, klapy bagażnika nie da się otworzyć
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Uszkodzony przedni zderzak. Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Liczne plamy rdzy, uszkodzenia karoserii, wgniecenia, zarysowania i odpryski. Uszkodzony odblask tylnego zderzaka. Uszkodzona tylna tablica rejestracyjna. Pęknięte górne światło stopu. Ślady poprzednich dekoracji. Uszkodzone plastikowe osłony pod samochodem. Luźne szkło lewego lusterka wstecznego
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Brak koła zapasowego. Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Brakuje części wnętrza. Elementy wnętrza są uszkodzone. Kierownica jest zużyta. Gałka dźwigni zmiany biegów jest zużyta
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak zaślepki. Różne marki na kole zapasowym. Uszkodzenie lakieru na feldze koła zapasowego
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
2 mm
6 mm
2 mm
2 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Reparationsobjekt
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Stały hak holowniczy
łuki załadunkowe
Grzałki silnika
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wyposażenie warsztatowe
AC
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267544
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.