“A Volkswagen Caddy from 2010 with a petrol engine. Equipped with, among other things, workshop equipment and a towbar. Newly inspected and does not need to be inspected until February 2027.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Caddy ma następujące specyfikacje:
2010
Rok modelowy
14 665 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wilgotność oleju
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Vibrerationer och missljud vid inbromsning. Bromsskivor rostskadade, bör bytas
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Ostrzega o awarii lampy. Kontrolka serwisowa jest włączona. Zużyte pióra wycieraczek z przodu. Niesprawne lewe światło stopu. Niesprawne jedno oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Wibracje kół. Wynik kontroli: 2x zaliczone 17.12.2025 r. – z uwagą. Usterki: 2x światło stopu (4.3) niesprawne tylne lewe światło (jedno)
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka plam rdzy, Kilka uszkodzeń lakieru, odpryski od kamieni, odpryski na drzwiach i rysy, Ślady poprzednich dekoracji, Brak plastikowej osłony pod silnikiem
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Ślady poprzedniego wyposażenia
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Suche pęknięcia w 4 oponach
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
3 mm
7 mm
2 mm
6 mm
15" Obręcz z blachy stalowej
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Verkstadsinredning Drag
Antypoślizgowy
CD stereo
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Warsztaty inr.
AC
Udostępnij
7264093
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.