Volkswagen Caddy

1.4 Skåp, Verkstadsinredning Drag
2010/146 650 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
17 000 SEK
Wiodąca oferta w euro1 590 EUR
Cena w salonie samochodowym50 000 SEK
Cena rezerwacji została osiągnięta

Licytacja się kończy:

9 sty, 11:00

Najważniejsze informacje

A Volkswagen Caddy from 2010 with a petrol engine. Equipped with, among other things, workshop equipment and a towbar. Newly inspected and does not need to be inspected until February 2027.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volkswagen Caddy ma następujące specyfikacje:

2010

Rok modelowy

14 665 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wilgotność oleju

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Vibrerationer och missljud vid inbromsning. Bromsskivor rostskadade, bör bytas

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Ostrzega o awarii lampy. Kontrolka serwisowa jest włączona. Zużyte pióra wycieraczek z przodu. Niesprawne lewe światło stopu. Niesprawne jedno oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Wibracje kół. Wynik kontroli: 2x zaliczone 17.12.2025 r. – z uwagą. Usterki: 2x światło stopu (4.3) niesprawne tylne lewe światło (jedno)

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka plam rdzy, Kilka uszkodzeń lakieru, odpryski od kamieni, odpryski na drzwiach i rysy, Ślady poprzednich dekoracji, Brak plastikowej osłony pod silnikiem

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Ślady poprzedniego wyposażenia

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Suche pęknięcia w 4 oponach

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    3 mmErrorFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    ErrorFilledIcon2 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    15" Obręcz z blachy stalowej

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Verkstadsinredning Drag

  • Warsztaty inr.

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyCSZ821
  • Rok modelowy2010
  • Odczyt licznika146 650 km
  • Pierwsza data uruchomienia w Szwecji2010-05-31

Dane techniczne

  • Numer podwoziaWV1ZZZ2KZAX103471
  • Moc silnika (benzyna)80 KM (59 kW)
  • Maksymalna masa ładunku631 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)7,9 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)188 g/km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt