“Volkswagen Amarok Pickup z mocnym silnikiem diesla o mocy 179 KM. Dobrze wyposażony między innymi w GPS, kamerę tylnią, hak holowniczy i napęd na cztery koła.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volkswagen Amarok ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
35 317 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Zbiornik płynu do spryskiwaczy, korek uszkodzony/brakujący. Wynik kontroli: 2 Niespełniona, z zaleceniem ponownej kontroli. 2026-02-09 Niedociągnięcia: 2 ŚWIATŁA PRZECIWMGIELNE (4.5) NIEPRAWIDŁOWA REGULACJA LEWEJ KIEROWNICY/SZYBY 2 ŁOŻYSKA KÓŁ (5.1.3) PRZEDNIE LEWE ZAPAROWANIE 2 HAMULEC POSTOJOWY SKUTECZNOŚĆ HAMOWANIA (1.4) NIEWYSTARCZAJĄCE Uwagi: 2X INNE ŚWIATŁA (4.12) PRZEDNIE NIEDOZWOLONE
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Parkeringsbroms ur funktion
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka serwisowa. Ostrzega o awarii lampy. Ogrzewanie fotela kierowcy nie działa. Luźne łożysko lewego przedniego koła. Hałas z przedniego podwozia nie jest zlokalizowany. Różne temperatury z wylotu powietrza między lewą a prawą stroną
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka plam rdzy, nadwozie, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych, hałas przy otwieraniu lewych przednich drzwi. Otwarcie pokrywy bagażnika jest utrudnione
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Kilka rys na kierownicy, uszkodzona tapicerka z przodu po lewej stronie. Uszkodzone elementy wnętrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Suche pęknięcia w 4 oponach, felgi samochodu są podparte krawędziami. Niebezpieczne dla ruchu drogowego z powodu pęknięć w przednich oponach
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
7 mm
4 mm
7 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Backkamera
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
Wejście AUX
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Tempomat
Stały hak holowniczy
Zdalna blokada
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Światło ksenonowe
4WD
Udostępnij
7265656
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.