Volvo XC90

T6 AWD, Inscription
2018/172 360 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
220 500 SEK
Wiodąca oferta w euro20 860 EUR
Z kredytem samochodowym od1 879 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym370 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

28 sty, 10:48

Najważniejsze informacje

Volvo XC90 SUV z mocnym silnikiem o mocy 310 KM. Bogato wyposażony w między innymi GPS, kamerę wspomagającą parkowanie, Volvo On Call, bezkluczykowy system uruchamiania i systemy wsparcia.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volvo XC90 ma następujące specyfikacje:

2018

Rok modelowy

17 236 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

W systemie wspomagania świeci się kontrolka „Volvo on Call Service needed”. Kontrolka serwisowa świeci się, ponieważ wskaźnik serwisowy nie został zresetowany podczas ostatniego przeglądu 2500 km temu (Bilia Haga Norra)

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odprysk na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka plam rdzy

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach. Wnętrze z kilkoma zadrapaniami, plamami i śladami. Powierzchowne przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie. Siatka chroniąca przed wzrokiem przechodniów nie jest dołączona. Uszkodzona uszczelka. Skrzypienie dochodzące z wnętrza bagażnika

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak kolców w oponach zimowych. Zarysowane felgi koła zapasowego

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    18" Aluminiowa obręcz

  • 6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    20" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Inscription

  • Funkcja pamięci fotela pasażera

  • Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym

  • Szyby akustyczne

  • Rolety przeciwsłoneczne w tylnych drzwiach

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyZAY654
  • Rok modelowy2018
  • Miesiąc produkcjilistopad 2017
  • Odczyt licznika172 360 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaYV1LFA3BCJ1348832
  • Moc silnika (benzyna)310 KM (228 kW)
  • Maksymalna masa ładunku605 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)8,1 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)184 g/km

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt