“Volvo XC70 kombi z mocnym silnikiem wysokoprężnym z optymalizacją silnika od Polestar. Bogato wyposażony między innymi w szyberdach, zintegrowane poduszki bezpieczeństwa z tyłu, GPS, kamerę tylnią, Volvo On Call oraz system bezkluczykowego uruchamiania.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volvo XC70 ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
18 888 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wyciek oleju, niewielki, nielokalizowany
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Luźne łożysko lewego przedniego koła. Kamera cofania pokazuje zły obraz. Hałas w łożysku przedniego koła
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Rdza powierzchniowa na dachu, kilka odprysków kamieni, kilka odprysków i zarysowań na drzwiach
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Tapicerka uszkodzona z przodu. Wnętrze ma kilka rys, plam i otarć. Tapicerka z tyłu powierzchownie przetarta. Kierownica jest zużyta
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Para przednich opon, zużytych po przekątnej
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
7 mm
5 mm
7 mm
16" Aluminiowa obręcz
4 mm
5 mm
4 mm
5 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Summum
Antypoślizgowy
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
CD stereo
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłaz dachowy
Volvo na wezwanie
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Wejście AUX
Wyjmowany hak holowniczy
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Ogrzewanie kierownicy
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Światło ksenonowe
Integrerade bälteskuddar bak
Bälteskuddar
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266869
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.