Certyfikowany
“Volvo XC60 T6 AWD Recharge 2023 Plus Dark to sportowy i dobrze wyposażony SUV typu plug-in hybrid z napędem na cztery koła, który zapewnia bezpieczny dostęp w każdych warunkach. Połączenie energii elektrycznej i benzyny pozwala na niskie zużycie w codziennym użytkowaniu oraz moc, kiedy jej potrzebujesz. Przestronne i komfortowe wnętrze, nowoczesna technologia oraz pojemny bagażnik sprawiają, że jest funkcjonalny zarówno na co dzień, jak i w dłuższe podróże z klasą i komfortem.”
Certyfikowany
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Stan licznika maks. 120 000 km
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volvo XC60 ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
10 720 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Napęd działa prawidłowo, ale zasięg jest nieznacznie ograniczony.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka rys, kilka wgnieceń i uszkodzeń lakieru,
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
5 mm
6 mm
6 mm
18" Aluminiowa obręcz
3 mm
3 mm
3 mm
3 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Plus Dark Läder Pano
Antypoślizgowy
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
GPS
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Funkcja pamięci fotela pasażera
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Otwierany dach panoramiczny
Apple CarPlay
Podpisywanie lektury
Bezprzewodowe ładowanie urządzeń mobilnych
Pilot Assist
BLIS
Ostrzeżenie o ruchu poprzecznym
Nastrojowe oświetlenie wnętrza
Serwo progresywne
4WD
Udostępnij
7264968
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.