Certyfikat Plus
“Dieser Volvo XC40 Recharge bietet einen leistungsstarken Elektromotor mit 231 PS und ein leises, flexibles Fahrerlebnis mit hohem Komfort. Das moderne SUV-Design wird mit intelligenten Lösungen und einem geräumigen Innenraum kombiniert, der sowohl für den Alltag als auch für längere Reisen geeignet ist. Gut ausgestattet mit GPS, Wärmepumpe, Rückfahrkamera, schlüssellosem Startsystem und fortschrittlichen Assistenzsystemen für erhöhte Sicherheit und Komfort. Neu inspiziert bis zum 2028-01-31.”
Certyfikat Plus
Samochód ma mniej niż 8 lat
W dobrym stanie technicznym i funkcjonalnym
Maksymalny przebieg 120 000 kilometrów
Stan nadwozia i wnętrza ocenia się na lepszy niż normalny
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volvo XC40 ma następujące specyfikacje:
2023
Rok modelowy
4 225 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
6 mm
6 mm
6 mm
6 mm
19" Aluminium-Felge
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
19" Aluminium-Felge
Pakiety wyposażenia:
Plus Värmepump
Traktionskontrolle
Assistenzsystem
Autobremsen
Rückfahrkamera
Bluetooth
Toter-Winkel-Detektoren
Elektrische Heckklappe
Lift hinten
Elektrische Hebebühne vorne
Elektrisch anklappbare Außenspiegel
Elektrische Spiegel
Elektrischer Sitz mit Memory-Funktion für den Fahrersitz
Tempomat
Datei-Änderungswarngerät
Ferngesteuertes Schloss
Farbcomputer
GPS
Isofix hinten
LED-Scheinwerfer
Schlüsselloses Zugangssystem
Hintere Parksensoren
Parksensoren vorne
Standheizung mit Zeitschaltuhr
Radio
Lenkradheizung
Regensensor
Sitzheizung vorne
Sitzheizung hinten
Auslösbarer Beifahrer-Airbag
USB-Eingang
Anti-Ladungs-System
Udostępnij
7266683
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.