“Ten V90 B5 Cross Country z pełną skórzaną tapicerką i panoramicznym dachem to samochód, który oferuje cichą i komfortową jazdę z pewnym dostępem. Łączy elegancki design, przestronność i nowoczesną technologię z luksusowym komfortem, który sprawia, że każda podróż jest zarówno przyjemna, jak i inspirująca. Samochód nie musi być poddawany przeglądowi aż do maja przyszłego roku.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volvo V90 Cross Country ma następujące specyfikacje:
2024
Rok modelowy
7 291 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Przednie wahacze, luzy, kierownica lekko krzywa. Wibracje podczas przyspieszania przy niższych prędkościach
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Kilka rys. Niewielkie uszkodzenia lakieru
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Kierownica z kilkoma zadrapaniami. Tapicerka zniszczona
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
8 mm
7 mm
8 mm
18" Aluminiowa obręcz
5 mm
4 mm
4 mm
4 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Ultimate Bright
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Zdalna blokada
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Kamera 360
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Funkcja pamięci fotela pasażera
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Wyświetlacz head-up
Chowany hak holowniczy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Dynamiczne reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Ogrzewanie kierownicy
Funkcja start/stop
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Otwierany dach panoramiczny
Integracja ze smartfonem
Dźwięk Harman Kardon Premium
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267588
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.