- Liczba poprzednich właścicieli1
- Rok modelowy2022
- Miesiąc produkcjimarzec 2022
- Pierwsza data uruchomienia w Szwecji2022-04-13
- Skrzynia biegówAutomatyczna
- Liczba miejsc0
- Kolorczarny
- Gwarancja na nowy samochódNie badano
- Gwarancja na uszkodzenia wagonuNie badano
- Roczna opłata podatkowa3460 SEK
- Moc silnika (diesel)197 KM (145 kW)
- Maksymalna masa ładunku0 kg
- Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (diesel)5,0 l/100 km
- Emisja CO2 (olej napędowy)128 g/km
- Następna inspekcja przeprowadzona przez2027-03-31
- Ciężar użytkowy0 kg
- Waga podatkowa0 kg
- Całkowita masa pojazdu0 kg
- Długość4 945 mm
- Szerokość1 890 mm
- Wysokość1 442 mm
Inne informacje
- Sprzedawane w SzwecjiTak
- Można eksportowaćTak
- VAT podlegający odliczeniuTak