Volvo V70

II T6 AWD, Parkeringsvärmare
2008/217 580 km/Benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
30 000 SEK
Wiodąca oferta w euro2 780 EUR
Z kredytem samochodowym od256 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym80 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

8 sty, 09:21

Najważniejsze informacje

Volvo V70 T6 with a strong 286hp petrol engine. Equipped with, among other things, parking heater and towbar.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volvo V70 ma następujące specyfikacje:

2008

Rok modelowy

21 758 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Napęd na cztery koła niesprawny

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Drar snett vid inbromsning

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Ogrzewanie fotela kierowcy nie działa. Wycieraczka tylnej szyby jest nieprawidłowo wyregulowana

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Ślady poprzedniego wyposażenia na zewnątrz. Kilka uszkodzeń lakieru. Uszkodzony prawy tylny błotnik i prawe tylne drzwi

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kilka luźnych/uszkodzonych detali wnętrza. Tapicerka z przodu po lewej stronie przetarta i uszkodzona. Ślady poprzedniego wyposażenia. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte. Felgi zeskrobane pod koło zapasowe

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    17" Aluminiowa obręcz

  • 6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Parkeringsvärmare

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

  • Grzałki silnika

  • Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyAUE377
  • Rok modelowy2008
  • Odczyt licznika217 580 km
  • Pierwsza data uruchomienia w Szwecji2008-04-17

Dane techniczne

  • Numer podwoziaYV1BW995681032274
  • Moc silnika (benzyna)286 KM (210 kW)
  • Maksymalna masa ładunku430 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)11,3 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)270 g/km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt