Volvo V70

II 2.5FT, Momentum
2009/305 790 km/Benzyna/etanol/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
500 SEK
Wiodąca oferta w euro50 EUR
Cena w salonie samochodowym47 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

19 sty, 17:33

Najważniejsze informacje

Volvo V70 kombi z mocnym silnikiem o mocy 200 KM. Praktyczny wagon

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volvo V70 ma następujące specyfikacje:

2009

Rok modelowy

30 579 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Pasek piszczy przy rozruchu, a potem milknie. Wycie z komory silnika, które podąża za prędkością obrotową silnika

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Brak historii serwisowej. Lewy zewnętrzny przegub układu kierowniczego, luźny

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odpryski na przedniej szybie w polu widzenia. Kilka odprysków, odprysków na drzwiach i rys. Kilka plam rdzy

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady użytkowania. Wnętrze jest zużyte. Zdejmowana folia przyciemniająca na tylnych i bocznych szybach

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Uszkodzenie lakieru na feldze

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    16" Aluminiowa obręcz

  • 5 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    16" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Momentum

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

  • Grzałki silnika

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli7
  • Numer rejestracyjnyEYM716
  • Rok modelowy2009
  • Miesiąc produkcjikwiecień 2009
  • Odczyt licznika305 790 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaYV1BW02E191109562
  • Moc silnika (benzyna)200 KM (147 kW)
  • Maksymalna masa ładunku601 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)9,2 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)220 g/km

Obiekt

Uppsala

Adres:

Börjegatan 76

75229 Uppsala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt