Volvo V60

T6 AWD Recharge, Core Edition
2023/76 690 km/Elektryczny/benzyna/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Cena startowa z VATem
182 000 SEK
Z kredytem samochodowym od1 551 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym365 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

20 sty, 10:01

Najważniejsze informacje

Volvo V60 kombi z mocnym silnikiem benzynowo-elektrycznym o mocy 253 KM. Dobrze wyposażony, między innymi w GPS, kamerę wsteczną, Volvo On Call, system bezkluczykowego uruchamiania i napęd na cztery koła. Niedawno sprawdzony i nie potrzebuje przeglądu do października 2027 roku.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Volvo V60 ma następujące specyfikacje:

2023

Rok modelowy

7 669 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wibracje kół

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odpryski na przedniej szybie poza polem widzenia. Rysy na przedniej szybie. Liczne uszkodzenia lakieru, odpryski i zarysowania

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kilka rys, plam i śladów na wnętrzu. Skrzypiąca kierownica podczas skręcania

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    5 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon5 mm

    18" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    18" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Core Edition

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

  • Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnyDTP01M
  • Rok modelowy2023
  • Miesiąc produkcjigrudzień 2022
  • Odczyt licznika76 690 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaYV1ZWH1V1P1534783
  • Moc silnika (benzyna)253 KM (186 kW)
  • Moc silnika (energia elektryczna)146 KM (107 kW)
  • Maksymalna masa ładunku429 kg
  • Zakres WLTP87 km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt