“This V60 D3 Cross Country delivers a confident and responsive driving experience with robust accessibility and comfortable comfort. It combines spacious flexibility with stylish design and modern technology that makes every journey both easy and inspiring.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Volvo V60 Cross Country ma następujące specyfikacje:
2018
Rok modelowy
16 598 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Rost på bromsskivor som inte påverkar bromsverkan
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka serwisowa. Odłączany hak holowniczy zablokowany, nie można go zdemontować. Szkła reflektorów, dywanik. Migające światła w przedniej i tylnej szybie
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka plam rdzy. Kilka uszkodzeń lakieru. Ślady poprzednich dekoracji, karoseria, kilka pękniętych/uszkodzonych elementów plastikowych
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Kierownica jest zużyta. Powierzchowne przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie. Ślady poprzedniego wyposażenia. Uszkodzony panel tylnych lewych drzwi
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Brak kluczyka do zamka felgi. Uszkodzone 1 koło zapasowe. Para opon zapasowych, zużyta po przekątnej. Otarcia na felgach opon zapasowych
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
16" Aluminiowa obręcz
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Parkeringsvärmare
blokady alkoholowe
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Autohamowanie
Wejście AUX
Wyjmowany hak holowniczy
Bluetooth
CD stereo
Czujniki martwego pola
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Oświetlenie kosza
Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe
Tylne czujniki parkowania
Ogrzewanie postojowe z wyłącznikiem czasowym
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Volvo na wezwanie
Światło ksenonowe
Adaptacyjny tempomat
Udostępnij
7265316
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.