- Liczba poprzednich właścicieli1
- Rok modelowy2021
- Miesiąc produkcjigrudzień 2020
- Pierwsza data uruchomienia w Szwecji2021-01-07
- Skrzynia biegówAutomatyczna
- Liczba miejsc0
- Kolorczarny
- Gwarancja na nowy samochódNie badano
- Gwarancja na uszkodzenia wagonuNie badano
- Roczna opłata podatkowa3353 SEK
- Moc silnika (diesel)197 KM (145 kW)
- Maksymalna masa ładunku0 kg
- Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (diesel)4,7 l/100 km
- Emisja CO2 (olej napędowy)125 g/km
- Następna inspekcja przeprowadzona przez2026-02-28
- Ciężar użytkowy0 kg
- Waga podatkowa0 kg
- Całkowita masa pojazdu0 kg
- Długość4 761 mm
- Szerokość1 850 mm
- Wysokość1 421 mm
Inne informacje
- Sprzedawane w SzwecjiTak
- Można eksportowaćTak
- VAT podlegający odliczeniuNIE