“This Yaris is an easy-to-drive and efficient car with smooth response that makes everyday journeys easy and enjoyable. It combines modern design with comfortable comfort and smart technology that makes every trip inspiring. Newly inspected without remarks 2025-12-23.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Toyota Yaris ma następujące specyfikacje:
2020
Rok modelowy
6 442 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zużyte pióra wycieraczek. Kierownica lekko krzywa. Hałas z przodu pojazdu nie jest zlokalizowany. Niesprawne światła dodatkowe
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Uszkodzony lewy przedni błotnik. Uszkodzony zderzak przedni i tylny. Uszkodzony prawy przedni błotnik. Liczne uszkodzenia lakieru. Ślady poprzednich dekoracji. Zużyte ograniczniki drzwi z przodu. Zadrapania na gumowych paskach
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Osłona przeciwsłoneczna, uszkodzona. Kierownica jest zużyta. Elementy wnętrza są uszkodzone. Powierzchniowe przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
4 mm
7 mm
5 mm
7 mm
15" Aluminiowa obręcz
6 mm
4 mm
6 mm
4 mm
15" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
ISOFIX z tyłu
Radio
Czujnik deszczu
Funkcja start/stop
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
AC
Udostępnij
7265471
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.