Toyota Yaris

1.5 5dr
2020/64 420 km/Benzyna/Manualna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Cena wywoławcza z VATem
79 000 SEK
Z kredytem samochodowym od673 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym170 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

8 sty, 11:27

Najważniejsze informacje

This Yaris is an easy-to-drive and efficient car with smooth response that makes everyday journeys easy and enjoyable. It combines modern design with comfortable comfort and smart technology that makes every trip inspiring. Newly inspected without remarks 2025-12-23.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Toyota Yaris ma następujące specyfikacje:

2020

Rok modelowy

6 442 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zużyte pióra wycieraczek. Kierownica lekko krzywa. Hałas z przodu pojazdu nie jest zlokalizowany. Niesprawne światła dodatkowe

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Uszkodzony lewy przedni błotnik. Uszkodzony zderzak przedni i tylny. Uszkodzony prawy przedni błotnik. Liczne uszkodzenia lakieru. Ślady poprzednich dekoracji. Zużyte ograniczniki drzwi z przodu. Zadrapania na gumowych paskach

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Osłona przeciwsłoneczna, uszkodzona. Kierownica jest zużyta. Elementy wnętrza są uszkodzone. Powierzchniowe przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    4 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    15" Aluminiowa obręcz

  • 6 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    15" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli2
  • Numer rejestracyjnySHN37K
  • Rok modelowy2020
  • Miesiąc produkcjipaździernik 2020
  • Odczyt licznika64 420 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaVNKKAAC320A004991
  • Moc silnika (benzyna)125 KM (92 kW)
  • Maksymalna masa ładunku416 kg
  • Zużycie paliwa podczas jazdy mieszanej (benzyna)4,8 l/100 km
  • Emisja CO2 (benzyna)108 g/km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt