Toyota RAV4

2.5 HSD AWD
2022/212 900 km/Elektryczny/benzyna/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Cena wywoławcza z VATem
112 000 SEK
Z kredytem samochodowym od955 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym225 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

15 sty, 11:21

Najważniejsze informacje

Toyota RAV4 hybrid SUV with a powerful 222hp engine. Richly equipped with, among other things, a reversing camera, keyless start system, assistance system, four-wheel drive and adaptive cruise control. Does not need to be inspected until September 2027.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Toyota RAV4 ma następujące specyfikacje:

2022

Rok modelowy

21 290 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka ciśnienia w oponach. Ogrzewanie fotela kierowcy nie działa. Kierownica jest lekko pochylona

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Odprysk na przedniej szybie. Uszkodzenie tylnego zderzaka. Ślady poprzednich dekoracji. Samochód został częściowo ponownie polakierowany. Ślady poprzedniego wyposażenia na karoserii. Zużyte ograniczniki drzwi z obu stron przednich

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze ma kilka rys, plam i zadrapań. Kierownica jest zużyta. Gałka dźwigni zmiany biegów jest zużyta. Tapicerka z przodu po lewej stronie jest uszkodzona. Osłona przeciwsłoneczna nie jest dołączona. Gniazdo 12 V, uszkodzony bagaż

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    3 mmErrorFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    ErrorFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    17" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    17" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Ochrona ładunku/siatki obciążeniowe

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyCJD54A
  • Rok modelowy2022
  • Miesiąc produkcjimaj 2022
  • Odczyt licznika212 900 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaJTMR63FV30D528294
  • Moc silnika (benzyna)178 KM (131 kW)
  • Maksymalna masa ładunku496 kg
  • Następna inspekcja przeprowadzona przez2027-09-30
  • Ciężar użytkowy1 729 kg

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt