“Furgonetka Toyota Proace City z 2023 roku z silnikiem benzynowym. Dobrze wyposażona, m.in. w kamerę do cofania, systemy asystujące i hak holowniczy.”
Ta strona Toyota Proace City ma następujące specyfikacje:
1 869 mile szwedzkie
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Uszkodzona plastikowa osłona pod silnikiem
Wnętrze ma kilka rys, plam i otarć. Zagłówek z przodu uszkodzony/brakujący
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
8 mm
8 mm
8 mm
8 mm
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
7267776