“A Toyota Corolla wagon from 2024 with automatic and gasolineengine. Richly equipped with, among others, GPS, rear camera, keyless start-system, assist system and adaptive cruise control. Does not need to be inspected until April 2027.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Toyota Corolla ma następujące specyfikacje:
2024
Rok modelowy
1 538 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Rengaspaineiden valvontavalo palaa. Askelmissa jälkiasennettu suojamuovia
Technologia jest w pełni funkcjonalna.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Vähäisiä maalivaurioita
Kilka odprysków kamieni i sporadyczne stukanie drzwiami jest normalne. Zdarzają się zarysowania na felgach.
Wnętrze
Najlepszy stan
Komentarz
Brak uwag.
Otarcia i drobne zarysowania przy wejściu, a także sporadyczne rysy na kierownicy, panelu lub siedzeniach są normalne.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
16" Alumiinivanne
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
17" Alumiinivanne
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Style GPS Backkamera
Liukumaton
Automaattijarrutus
Peruutuskamera
Bluetooth
Sähköpeilit
Kaukolukko
GPS
Radio
Sadetunnistin
Etuistuinten lämmitys
Mukautuva vakionopeudensäädin
Liukueste
Kuljettajan avustusjärjestelmä
Automaattinen pito
Sähköinen takaluukku
Takapaneelin sähköikkunat
Etuikkunat, sähkötoimiset
Sähköisesti taittuvat taustapeilit
Kaistavahti lub Kaistalta poistumisen varoitus
Isofix-istuin takana
Ilmastointi
LED-ajovalot
Avaimeton sisäänpääsyjärjestelmä
Ohjauspyörän lämmitys
Matkustajan irrotettava turvatyyny
USB-tulo
Android Auto
Apple CarPlay
Avaimeton GO
Allekirjoita lukeminen
Tyyli
Udostępnij
7262699
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.