Toyota Camry

2.5 Hybrid, Executive Premium
2021/153 400 km/Elektryczny/benzyna/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
130 000 SEK
Wiodąca oferta w euro12 150 EUR
Z kredytem samochodowym od1 108 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym260 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

26 sty, 09:37

Najważniejsze informacje

Sedan Toyota Camry z mocnym silnikiem benzynowym o mocy 218 KM. Doskonale wyposażony m.in. w GPS, kamerę tylno, system bezkluczykowego uruchamiania, systemy asysty i wyświetlacz head-up. Samochód nie przeszedł przeglądu i ma zakaz jazdy.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Toyota Camry ma następujące specyfikacje:

2021

Rok modelowy

15 340 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Wynik kontroli: 2 Niepowodzenie z nakazem przeprowadzenia ponownej kontroli 2026-01-16 Niedobory: 2 FUNKCJE ŚWIATŁA MIJANIA (4.1.1) LEWE USTAWIENIE ZBYT NISKIE

Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Vibrerar vid inbromsning

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Zapalona kontrolka ciśnienia w oponach. Wibracje kół. Lewy reflektor ustawiony zbyt nisko. Samochód gwałtownie ściąga w prawo podczas jazdy. Próba dopompowania do prawidłowego ciśnienia w oponach

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Uszkodzony przedni zderzak. Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Zużyta przednia szyba. Kilka wgnieceń i rys, Kilka uszkodzeń lakieru, Ślady poprzedniego wyposażenia na karoserii, Kilka ognisk rdzy. Plastikowa osłona oświetlenia tablicy rejestracyjnej, źle zamocowana

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Szczegóły wnętrza, uszkodzone. Wnętrze z kilkoma rysami, plamami i śladami. Zapach dymu. Ślady poprzedniego wyposażenia

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi samochodu są wgniecione. Jedna opona jest uszkodzona

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    3 mmErrorFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    18" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Executive Premium

  • Kamera 360

  • Wyświetlacz head-up

  • Bezkluczykowe odblokowywanie drzwi

  • Wentylowane fotele przednie

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli8
  • Numer rejestracyjnyZGD324
  • Rok modelowy2021
  • Miesiąc produkcjiluty 2021
  • Odczyt licznika153 400 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaJTNB23HK303090801
  • Moc silnika (benzyna)178 KM (131 kW)
  • Maksymalna masa ładunku391 kg
  • Następna inspekcja przeprowadzona przez2025-10-31
  • Ciężar użytkowy1 709 kg

Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.

Obiekt

Svedala

Adres:

Svetsaregatan 2

23351 Svedala

BackToTopIcon
ContactIconKontakt