“Sedan Toyota Camry z mocnym silnikiem benzynowym o mocy 218 KM. Doskonale wyposażony m.in. w GPS, kamerę tylno, system bezkluczykowego uruchamiania, systemy asysty i wyświetlacz head-up. Samochód nie przeszedł przeglądu i ma zakaz jazdy.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Toyota Camry ma następujące specyfikacje:
2021
Rok modelowy
15 340 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Uwagi istnieją
Komentarz
Wynik kontroli: 2 Niepowodzenie z nakazem przeprowadzenia ponownej kontroli 2026-01-16 Niedobory: 2 FUNKCJE ŚWIATŁA MIJANIA (4.1.1) LEWE USTAWIENIE ZBYT NISKIE
Układ napędowy powinien działać, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są bardzo częste, a zużycie oleju jest wyższe niż w nowym samochodzie. Zasięg na energii elektrycznej jest ograniczony.
Komentarz
Vibrerar vid inbromsning
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Zapalona kontrolka ciśnienia w oponach. Wibracje kół. Lewy reflektor ustawiony zbyt nisko. Samochód gwałtownie ściąga w prawo podczas jazdy. Próba dopompowania do prawidłowego ciśnienia w oponach
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Zły stan
Komentarz
Uszkodzony przedni zderzak. Odprysk na przedniej szybie poza polem widzenia. Zużyta przednia szyba. Kilka wgnieceń i rys, Kilka uszkodzeń lakieru, Ślady poprzedniego wyposażenia na karoserii, Kilka ognisk rdzy. Plastikowa osłona oświetlenia tablicy rejestracyjnej, źle zamocowana
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Zły stan
Komentarz
Szczegóły wnętrza, uszkodzone. Wnętrze z kilkoma rysami, plamami i śladami. Zapach dymu. Ślady poprzedniego wyposażenia
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi samochodu są wgniecione. Jedna opona jest uszkodzona
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
3 mm
7 mm
5 mm
6 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Executive Premium
Kamera 360
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Automatyczne przytrzymanie
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Czujniki martwego pola
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Fotel kierowcy z funkcją pamięci
Elektryczny fotel pasażera
Tempomat
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Zdalna blokada
GPS
Wyświetlacz head-up
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowe odblokowywanie drzwi
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Przełożenia/przyciski na kierownicy
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Wentylowane fotele przednie
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7265297
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.