“Vuoden 2016 Toyota Auris hybridi hatchback, jossa automaattivaihteet ja bensiini/sähkön moottori. Varustettu mm. peruutuskameralla ja avaimettomalla käynnistysjärjestelmällä. Ei tarvitse katsastaa ennen marraskuuta 2026.”
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Toyota Auris ma następujące specyfikacje:
2016
Rok modelowy
7 308 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy jest w pełni sprawny.
Komentarz
Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas inom 6 månader
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Ohjauspyörä on hieman vino. Hansikaslokeron alla oleva muoviosa on löysällä
Technologia i sprzęt działają prawidłowo.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Takapuskurissa vaurioita. Etu- ja takapuskurit maalattu, samoin kuin oikea takaovi ja takalokasuoja
Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Sisustassa on muutamia naarmuja, tahroja ja jälkiä. Verhoilu likainen edessä. Näkösuoja ei sisälly. Tavaratilan lattia puuttuu
Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.
Opony i felgi
Komentarz
Brak uwag.
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
8 mm
6 mm
7 mm
16" Alumiinivanne
6 mm
4 mm
4 mm
4 mm
17" Alumiinivanne
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
ActivePlus
Liukueste
AUX-tulo
Peruutuskamera
Bluetooth
CD-stereo
Takapaneelin sähköikkunat
Etuikkunat, sähkötoimiset
Sähköisesti taittuvat taustapeilit
Sähköpeilit
Vakionopeudensäädin
Kaistavahti lub Kaistalta poistumisen varoitus
Kaukolukko
Isofix-istuin takana
Ilmastointi
Avaimeton sisäänpääsyjärjestelmä
Radio
Sadetunnistin
Etuistuinten lämmitys
Matkustajan irrotettava turvatyyny
USB-tulo
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7267232
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.