Sprzedany
Licytacja zamknięta
Pomożemy Ci znaleźć podobny samochód. Możesz utworzyć zapisane wyszukiwanie i otrzymywać powiadomienia, gdy podobne samochody zostaną sprzedane.
“Ten 2022 Tesla Model Y Long Range AWD łączy silny i wydajny napęd elektryczny z napędem na wszystkie koła, co zapewnia mocne i responsywne wrażenia z jazdy. Przestronny design SUV zapewnia dużo miejsca dla kierowcy, pasażerów i bagażu, idealny zarówno na co dzień, jak i na dłuższe podróże. Wyposażony w zaawansowaną technologię, wysoki komfort i inteligentne funkcje, które przyczyniają się do płynnej i bezpiecznej jazdy. Samochód nie musi być kontrolowany do stycznia przyszłego roku.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Tesla Model Y ma następujące specyfikacje:
2022
Rok modelowy
15 646 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Stopień
Komentarz
Akumulator ma bardzo dużą pojemność. Zasięg jest porównywalny z oryginalnym zasięgiem samochodu, ładowanie jest szybkie, a wydajność pozostaje wysoka nawet w niskich temperaturach. Akumulator charakteryzuje się długą żywotnością.
Certyfikat
Akumulatory w tym zakresie zazwyczaj charakteryzują się dużą pojemnością. Zazwyczaj zasięg i prędkość ładowania są nieco niższe.
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa prawidłowo, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest często głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są częste, a zużycie oleju jest często wyższe niż w samochodzie nowym.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Lewy reflektor, rysa na szkle/plastiku
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Ekran prywatności nie jest dołączony
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi w samochodzie są uszkodzone. Jedno koło zapasowe jest uszkodzone, felgi koła zapasowego są porysowane
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
19" Aluminiowa obręcz
5 mm
4 mm
5 mm
4 mm
18" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Autohamowanie
Kamera cofania
Bluetooth
Lusterka elektryczne
Tempomat
Zdalna blokada
GPS
Panoramiczny dach
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Antypoślizgowy
Wyjmowany hak holowniczy
Czujniki martwego pola
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Elektryczny fotel pasażera
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Ogrzewanie kierownicy
Wyłączana poduszka powietrzna pasażera
Wejście USB
Pompa ciepła
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7264930
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.