Tesla Model Y

Model Y Long Range Dual Motor AWD
2023/77 370 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
200 000 SEK
Wiodąca oferta w euro18 660 EUR
Z kredytem samochodowym od1 704 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym400 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

20 sty, 10:32

Najważniejsze informacje

Tesla Model Y Long Range z mocnymi silnikami elektrycznymi. Dobrze wyposażony w takie funkcje jak panoramiczny dach, GPS, kamera tylna, bezkluczykowy system uruchamiania i hak holowniczy.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Tesla Model Y ma następujące specyfikacje:

2023

Rok modelowy

7 737 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy działa dobrze. Ślady oleju w komorze silnika nie są rzadkością.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Vibrerar vid inbromsning

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Kondensacja lewego reflektora. Kondensacja prawego reflektora

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

RemarksIcon

Zły stan

Komentarz

Kondensacja lewego tylnego światła. Liczne odpryski od kamieni, odpryski na drzwiach, zarysowania i uszkodzenia lakieru. Kondensacja prawego tylnego światła

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wnętrze posiada liczne rysy, plamy i ślady

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi na krawędzi samochodu podparte. Felgi zeskrobane pod koło zapasowe

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    5 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon5 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    19" Aluminiowa obręcz

  • 3 mmCheckFilledIcon

    3 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon3 mm

    CheckFilledIcon3 mm

    19" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyBGC92W
  • Rok modelowy2023
  • Miesiąc produkcjiluty 2023
  • Odczyt licznika77 370 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaXP7YGCEK8PB087392
  • Moc silnika (energia elektryczna)514 KM (378 kW)
  • Maksymalna masa ładunku454 kg
  • Zakres WLTP533 km
  • Zasięg w mieście WLTP656 km

Obiekt

Kungälv (Ellesbo)

Adres:

Ellesbovägen 150

44290 Kungälv

BackToTopIcon
ContactIconKontakt