Tesla Model Y

Model Y Long Range Dual Motor AWD
2022/43 660 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconOdliczony podatek VAT
Licytacja
Wiodąca oferta z VATem
325 500 SEK
Wiodąca oferta w euro30 320 EUR
Z kredytem samochodowym od2 774 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym390 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

9 sty, 10:21

Najważniejsze informacje

The Tesla Model Y Long Range AWD 2022 is a spacious and well-balanced SUV electric car with four-wheel drive that provides safe and stable driving in all weather conditions. Long range makes it perfect for both everyday commuting and longer trips, while modern technology and a large touchscreen create comfort and functionality in every trip. Practical luggage space and a comfortable interior make it a versatile and smart choice.

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Tesla Model Y ma następujące specyfikacje:

2022

Rok modelowy

4 366 mile szwedzkie

Przebieg

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy jest w pełni sprawny.

BreaksIcon

Hamulce

RemarksIcon

Potrzebne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Drar snett vid inbromsning

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

RemarksIcon

Uwagi istnieją

Komentarz

Brak kabla ładującego do tego samochodu

Technologia i sprzęt działają prawidłowo.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Nadwozie, niektóre popękane/uszkodzone części plastikowe, zniszczona przednia szyba

Odpryski od kamieni z przodu są normalne. Widoczne są drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Uszkodzona tapicerka z przodu po lewej stronie

Drobne otarcia i rysy na stopniach i dolnej części paneli drzwiowych są powszechne. Mogą pojawić się ślady i otarcia na zestawie wskaźników, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Sporadyczne plamy na siedzeniach lub podsufitce nie są rzadkością.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Felgi w samochodzie są podparte na krawędzi. Brakuje zaślepki. Felgi są porysowane od koła zapasowego

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon7 mm

    19" Aluminiowa obręcz

  • 4 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon4 mm

    CheckFilledIcon4 mm

    20" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli1
  • Numer rejestracyjnyHHU38N
  • Rok modelowy2022
  • Miesiąc produkcjistyczeń 2022
  • Odczyt licznika43 660 km

Dane techniczne

  • Numer podwoziaLRWYGCEK9NC222193
  • Moc silnika (energia elektryczna)514 KM (378 kW)
  • Maksymalna masa ładunku0 kg
  • Zakres WLTP542 km
  • Zasięg w mieście WLTP655 km

Obiekt

Åkersberga (Runö)

Adres:

Näsvägen 19

18440 Åkersberga

BackToTopIcon
ContactIconKontakt