Tesla Model S

Model S 75
2017/163 940 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Licytacja
Cena startowa z VATem
110 000 SEK
Z kredytem samochodowym od937 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym220 000 SEK
Cena rezerwacji nie została osiągnięta

Licytacja się kończy:

20 sty, 11:29

Najważniejsze informacje

Tesla Model S 75 z mocnymi silnikami elektrycznymi. Bogato wyposażony, między innymi w panoramiczny dach, GPS, kamerę tylna, regulowane zawieszenie powietrzne i system bezkluczykowego uruchamiania.

Bardziej ekologiczny wybór.

Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km
  • Samochód jest pojazdem elektrycznym zasilanym bateryjnie (BEV) lub hybrydowym pojazdem elektrycznym typu plug-in (PHEV)

Wynik testu KVD

KvdTestIcon

Co zauważamy w teście Kvd?

Przeczytaj więcej o teście Kvd

Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.

Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...

Ta strona Tesla Model S ma następujące specyfikacje:

2017

Rok modelowy

16 394 mile szwedzkie

Przebieg

BatteryIcon

Test akumulatora Kvdcars

Komentarz

DrivetrainIcon

Układ napędowy

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Układ napędowy działa prawidłowo, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest często głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są częste, a zużycie oleju jest często wyższe niż w samochodzie nowym.

BreaksIcon

Hamulce

CheckIcon

Nie są wymagane żadne działania

Przeczytaj, jak testujemy hamulce

Komentarz

Brak uwag.

Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.

MileageIcon

Technologia i sprzęt

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Brak uwag.

Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.

BodyIcon

Nadwozie

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Wiele zadrapań

Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.

InteriorIcon

Wnętrze

CheckIcon

Stan normalny

Komentarz

Luźne szczegóły wnętrza. Ślady zwierząt futerkowych, futro/zapach

Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.

TyresIcon

Opony i felgi

Komentarz

Brak uwag.

Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.

  • (Zamontowane)

    6 mmCheckFilledIcon

    6 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon6 mm

    CheckFilledIcon6 mm

    19" Aluminiowa obręcz

  • 2 mmErrorFilledIcon

    2 mmErrorFilledIcon

    ErrorFilledIcon2 mm

    ErrorFilledIcon1 mm

    19" Aluminiowa obręcz

CommentIcon

Zdjęcia skaz

Wyposażenie

Pakiety wyposażenia:

  • Zawieszenie pneumatyczne (regulowane)

  • Wyłaz dachowy

Fakty dotyczące samochodów

  • Liczba poprzednich właścicieli3
  • Numer rejestracyjnyYKD806
  • Rok modelowy2017
  • Miesiąc produkcjiwrzesień 2017
  • Odczyt licznika163 940 km

Dane techniczne

  • Numer podwozia5YJSA7E12HF219989
  • Moc silnika (energia elektryczna)476 KM (350 kW)
  • Maksymalna masa ładunku460 kg
  • Zasięg EL (NEDC)480 km
  • Następna inspekcja przeprowadzona przez2026-08-31

Obiekt

Nyköping

Adres:

Kung Birgers väg 5

61131 Nyköping

BackToTopIcon
ContactIconKontakt