“The Tesla Model S 70D 2015 is an elegant and comfortable electric car with four-wheel drive that provides safe and stable driving all year round. Long range makes it suitable for both everyday commuting and longer trips. Spacious interior and stylish design create high comfort for driver and passengers, while modern technology gives a futuristic feel. A reliable electric car with a classic Tesla feel.”
Samochód ekologiczny
Bardziej ekologiczny wybór.
Wszystkie samochody przyjazne dla środowiska spełniają co najmniej jeden z następujących wymogów:
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Tesla Model S ma następujące specyfikacje:
2015
Rok modelowy
20 759 mile szwedzkie
Przebieg
Test akumulatora Kvdcars
Komentarz
Układ napędowy
Stan normalny
Komentarz
Brak uwag.
Układ napędowy działa prawidłowo, ale wymaga ciągłej konserwacji i wymiany podzespołów. Układ napędowy jest często głośniejszy niż w samochodzie, który przejechał krótszy dystans. Ślady oleju w komorze silnika są częste, a zużycie oleju jest często wyższe niż w samochodzie nowym.
Komentarz
Brak uwag.
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Uwagi istnieją
Komentarz
Otwieranie/zamykanie elektrycznej klapy bagażnika nie działa
Technologia i sprzęt działają prawidłowo, ale występują skrzypienie i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Kilka odprysków kamieni, uderzeń w drzwi i zadrapań
Kilka odprysków od kamieni z przodu jest powszechnych. Często występują drobne uszkodzenia wokół samochodu, takie jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Drobna rdza jest powszechna, szczególnie w starszych samochodach. Zadrapania lub rysy na felgach również są częste.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Zniszczone szczegóły wnętrza
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
7 mm
6 mm
7 mm
6 mm
19" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Autopilot för motorväg Läder Panorama
Antypoślizgowy
Antypoślizgowy
System wspomagania kierowcy
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczna klapa tylna
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Elektrycznie składane lusterka wsteczne
Lusterka elektryczne
Elektrycznie sterowany fotel kierowcy
Elektryczny fotel pasażera
Tempomat
Zdalna blokada
Komputer pokładowy
GPS
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Reflektory LED
Bezkluczykowy system dostępu
Tylne czujniki parkowania
Przednie czujniki parkowania
Radio
Ogrzewanie kierownicy
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Ogrzewanie tylnego siedzenia
Wejście USB
Otwierany dach panoramiczny
4WD
Udostępnij
7265699
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.