Tesla Model 3

Model 3 Long Range Dual Motor AWD
2019/115 740 km/Elektryczny/Automatyczna
  • PercentIconBRAK podlegającego odliczeniu podatku VAT
  • EcoIconEkologiczny samochód
Cena wywoławcza z VATem
105 000 SEK
Z kredytem samochodowym od895 SEK / miesiąc
Cena w salonie samochodowym210 000 SEK

8 sty, 09:48

The 2019 Tesla Model 3 Long Range AWD is a well-balanced electric car with all-wheel drive that provides safe and stable driving in all weather conditions. Long range makes it ideal for both commuting and longer trips. Modern design and minimalist interior with large touchscreen give a futuristic feel. Spacious cabin and ample luggage space make it practical and comfortable for everyday life and weekend adventures.

  • Samochód można zasilać gazem ziemnym
  • Samochód emituje mniej niż 70 g CO2/km

Ta strona Tesla Model 3 ma następujące specyfikacje:

11 574 mile szwedzkie

BatteryIcon

ConditioningIconConditioningIconConditioningIcon

Nie są wymagane żadne działania

Wentylator wnętrza, hałas. Zużyte pióra wycieraczek przednich. Nie sygnalizuje otwarcia bagażnika po jego otwarciu. Spryskiwacz przedniej szyby po lewej stronie jest uszkodzony. Samochód ostrzega o niskim bieżniku w tylnych oponach

Kondensacja pary wodnej na lewym tylnym świetle. Kilka uszkodzeń lakieru, wgniecenia/pęknięcia na drzwiach, kilka odprysków i zarysowań

Uszkodzony element wnętrza. Uszkodzony panel drzwi prawych tylnych. Panel na prawym słupku B nieprawidłowo osadzony. Powierzchniowe przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie. Listwa uszczelniająca na klapie bagażnika, źle dopasowana

    7 mmCheckFilledIcon

    4 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon4 mm

  • 7 mmCheckFilledIcon

    7 mmCheckFilledIcon

    CheckFilledIcon7 mm

    CheckFilledIcon7 mm

  • Liczba poprzednich właścicieli4
  • Numer rejestracyjnyGEE07B
  • Rok modelowy2019
  • Miesiąc produkcjimaj 2019
  • Odczyt licznika115 740 km

  • Numer podwozia5YJ3E7EB0KF338701
  • Moc silnika (energia elektryczna)476 KM (350 kW)
  • Maksymalna masa ładunku386 kg
  • Zakres WLTP560 km
  • Zasięg w mieście WLTP682 km

Åkersberga (Runö)

Näsvägen 19

18440 Åkersberga