“The 2019 Tesla Model 3 Long Range AWD is a well-balanced electric car with all-wheel drive that provides safe and stable driving in all weather conditions. Long range makes it ideal for both commuting and longer trips. Modern design and minimalist interior with large touchscreen give a futuristic feel. Spacious cabin and ample luggage space make it practical and comfortable for everyday life and weekend adventures.”
Ta strona Tesla Model 3 ma następujące specyfikacje:
11 574 mile szwedzkie
Wentylator wnętrza, hałas. Zużyte pióra wycieraczek przednich. Nie sygnalizuje otwarcia bagażnika po jego otwarciu. Spryskiwacz przedniej szyby po lewej stronie jest uszkodzony. Samochód ostrzega o niskim bieżniku w tylnych oponach
Kondensacja pary wodnej na lewym tylnym świetle. Kilka uszkodzeń lakieru, wgniecenia/pęknięcia na drzwiach, kilka odprysków i zarysowań
Uszkodzony element wnętrza. Uszkodzony panel drzwi prawych tylnych. Panel na prawym słupku B nieprawidłowo osadzony. Powierzchniowe przetarcia tapicerki z przodu po lewej stronie. Listwa uszczelniająca na klapie bagażnika, źle dopasowana
7 mm
4 mm
7 mm
4 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7 mm
7263980