Obiekt do naprawy
“Suzuki Vitara z 2019 roku z silnikiem benzynowym. Dobrze wyposażony, m.in. w kamerę tylna, napęd na cztery koła oraz tempomat adaptacyjny. Uwaga! Z powodu wad samochodu nie wszystkie urządzenia mogły zostać przetestowane pod względem funkcjonalności. Samochód sprzedawany jest jako obiekt do naprawy i musi być odholowany z terenu. Nie można oczekiwać, że jakiekolwiek urządzenie będzie działać.”
Obiekt do naprawy
Oznacza to, że obiekt ma poważne błędy/braki , które powodują:
Ważne jest, aby uważnie przeczytać opis i uwagi, aby ocenić stan przedmiotu.
Oczekiwania co do funkcji obiektu powinny być bardzo niskie, nawet w odniesieniu do części, które nie zostały wyraźnie wskazane.
Tego typu obiekty są odpowiednie wyłącznie dla nabywców, którzy są w stanie i chcą przeprowadzić gruntowne remonty.
Co zauważamy w teście Kvd?
Nasi technicy zajmujący się pojazdami przetestowali samochód na ponad 170 punktach i zanotowali zarówno zatwierdzone punkty, jak i ewentualne uwagi. Daje to dobry i rzetelny obraz samochód.
Ponieważ samochód miał poprzedniego właściciela...
Ta strona Suzuki Vitara ma następujące specyfikacje:
2019
Rok modelowy
13 068 mile szwedzkie
Przebieg
Układ napędowy
Obiekt do naprawy
Komentarz
Nie przeprowadzono jazdy próbnej z powodu innych odchyleń, które czynią samochód niebezpiecznym w prowadzeniu. Silnik zdemontowany
Układ napędowy działa prawidłowo, ale w tym zakresie mogą pojawić się droższe serwisy. Zasięg na napędzie elektrycznym jest gorszy niż w momencie zakupu samochodu.
Komentarz
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas, Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas. Bromsverkan Ej testad
Hamulce są częściami zużywającymi się i należy je wymieniać w razie konieczności.
Technologia i sprzęt
Obiekt do naprawy
Komentarz
Nie testowano
Urządzenia i technologia działają prawidłowo, jednak mogą występować piski i zacięcia.
Nadwozie
Stan normalny
Komentarz
Uszkodzenie lakieru na tylnym zderzaku. Uszkodzenie lakieru na prawym tylnym błotniku. Liczne odpryski od kamieni, odpryski na drzwiach i zarysowania. Niewielkie uszkodzenia lakieru. Ślady poprzednich dekoracji
Odpryski od kamieni z przodu są częste. Wokół samochodu znajduje się wiele drobnych uszkodzeń, takich jak rysy, uszkodzenia lakieru i drobne wgniecenia. Na felgach widoczne są rysy lub otarcia.
Wnętrze
Stan normalny
Komentarz
Wnętrze ma liczne rysy, plamy i ślady. Szczegóły wnętrza: uszkodzone. Ekran chroniący prywatność nie jest dołączony
Liczne rysy na stopniach i dolnej krawędzi wewnętrznej strony drzwi, a także ślady na kierownicy, dźwigni zmiany biegów, gałkach i wskaźnikach są powszechne. Fotele i materiały wykończeniowe noszą wyraźne ślady zużycia i mają kilka plam, również na podsufitce. Bagażnik często nosi wyraźne ślady użytkowania.
Opony i felgi
Komentarz
Felgi na krawędzi samochodu podparte
Opony są częścią zużywającą się i należy je wymienić, gdy są stare, gdy głębokość bieżnika jest niewystarczająca lub gdy opony mają widoczne uszkodzenia. Głębokość bieżnika jest podawana w milimetrach.
(Zamontowane)
5 mm
5 mm
5 mm
5 mm
17" Aluminiowa obręcz
Zdjęcia skaz
Pakiety wyposażenia:
Reparationsobjekt
Adaptacyjny tempomat
Antypoślizgowy
Automatyczne przytrzymanie
Kamera cofania
Bluetooth
Elektryczne szyby tylne
Elektryczne szyby przednie
Lusterka elektryczne
Ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu
Komputer pokładowy
ISOFIX z tyłu
Klimatyzacja
Radio
Czujnik deszczu
Ogrzewanie przednich foteli
Wejście USB
4WD
Funkcje oparte na łączności 2G lub 3G mogą przestać działać, gdy sieci te zostaną wyłączone przez operatorów komórkowych.
Udostępnij
7266762
Cześć! Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania.
Zadzwoń, napisz e-mail lub porozmawiaj.